Про автосалон 2013


Привітання Міністра інфраструктури України Володимира Козака

Президент Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»,
Народний депутат України Ігор Шкіря звернувся з привітанням до учасників, відвідувачів та організаторів автосалону TIR'2013

Президент ВААП високо оцінив роль автосалону комерційної техніки TIR'2013 у розвитку і функціонуванні автотранспортної галузі України, звернув увагу на авторитетність форуму серед перевізників. Зокрема, він сказав:

«Дуже важливо, що виставка і заходи, які проводяться в її рамках, дозволяють підприємствам напряму спілкуватись з представниками владних структур і галузевих асоціацій. В безпосередньому діалозі ми маємо можливість обговорити актуальні питання автотранспортної галузі України. Саме тому Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» в цьому році виступає генеральним партнером виставки TIR'2013. Сподіваюсь, що і в подальшому зростатиме як кількість учасників автосалону, так і збільшиться представленість техніки і особливо українського виробництва. Бажаю всім учасникам TIR'2013, організаторам і гостям виставки конструктивної роботи, взаємовигідного співробітництва і досягнень намічених цілей.»

Привітання Президента Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Народного депутата України Ігоря Шкірі

Автосалон TIR – це спеціалізований виставковий форум, покликаний демонструвати нові моделі, експлуатаційні характеристики і ходові якості комерційних автомобілів, вантажної і спеціальної техніки. Представляючи автотехніку найвідоміших світових виробників, виставка збирає широку професійну аудиторію і є найбільшим оглядом досягнень в галузі комерційного, вантажного і пасажирського автотранспорту: від його виробництва і реалізації до експлуатації, обслуговування і ремонту.

Акумулюючи світовий досвід автомобілебудування, автосалон сприяє широкому впровадженню і використанню на українському ринку сучасних, адаптованих до місцевих умов, автотранспортних засобів та технологій. Щороку салон вантажних і комерційних автомобілів TIR збирає провідних виробників і постачальників автотехніки, обладнання і послуг. Тестові майданчики, що традиційно облаштовуються на виставці, надають учасникам унікальну можливість продемонструвати переваги й особливості техніки, яка експонується, а відвідувачам – оцінити в дії і навіть самостійно протестувати виставкові експонати.

 Вантажний автосалон TIR зарекомендував себе як дієвий майданчик для просування продукції і демонстрації позитивного іміджу багатьох вітчизняних та іноземних компаній. 

Дивіться «Щоденник підготовки до виставки» на «Першому діловому»

 

Подробиці на сторінці

 


Наші учасники 

 

01 02

 

 

Наші партнери

Анонси подій і новини
29.07.2014
ЄБРР видасть $60 млн кредиту на зерновий термінал в Одесі
15.07.2014
Асоціація з ЄС матиме позитивний вплив для російського бізнесу в Україні - Штефан Фюле
15.07.2014
У ЄС готові скасувати візи для українців - Фюле
Відео

©2008 Використання матеріалів даного сайту дозволяється тільки за наявності письмового дозволу. Разработка сайта - CodEX World Studio

Rambler's Top100  - ࠨ. ⨭ ᠩ⮢ ࠨ᪨ ‫